Nastaran Razawi Khorazani

Nastaran Razawi Khorazani

Met Songs for no one ontving Nastaran tweemaal de BNG Bank Theaterprijs (2020 en 2021). De voorstelling werd geselecteerd voor Het TheaterFestival Vlaanderen 2022 en Theater der Welt in Frankfurt-Offenbach 2023. In 2023 werd Nastaran genomineerd voor de Gieskes-Strijbis Podiumprijs. This is not a dance is genomineerd voor de VSCD Mime/Performance Prijs 2024. Nastarans werk wordt zowel nationaal als internationaal getoond, o.a. op het Transform Festival in Leeds, Theater Commons Tokyo, Indonesian Dance Festival in Jakarta en op het FOG Festival op de Triënnale in Milaan. De komende jaren is Nastaran onderdeel van de makerscommunity van Theater Rotterdam.

Geweest

HeartBeats
Theater HeartBeats Nastaran Razawi Khorasani/Theater Rotterdam/Coproducers Een documentaire performance over verhalen van mensen die oog in oog staan met hun sterfelijkheid.
persoonlijk hoofdzaken
21 januari 2026
This is not a dance
Theater Kikker Kiest: This is not a dance Nastaran Razawi Khorasani / Theater Rotterdam Kikker Kiest This is not a dance omdat dit persoonlijke en confronterende portret over (over)leven als danser in Iran je raakt tot in je ziel.
let the body talk wij en de wereld
17 september 2024
This is not a dance
Theater This is not a dance Nastaran Razawi Khorasani/ Theater Rotterdam Een eerbetoon aan het lichaam dat wil bewegen en aan de kunst die gemaakt móet worden, in welke vorm dan ook.
wij en de wereld let the body talk
26 oktober 2023
Songs for no one
Theater Songs for no one Nastaran Razawi Khorasani / KOBE Een beeldende solo performance waarin verborgen levens worden getoond die doorgaans onzichtbaar blijven in een Islamitische dictatuur.
wij en de wereld
09 maart 2022