terug <

organisatie


medewerkers


directeur: Harm Lambers
telefoon: 030-2347103
e-mail: harm@theaterkikker.nl

programmering: Jolie Vreeburg en Harm Lambers
telefoon: 030-7210753
e-mail: jolie@theaterkikker.nl en harm@theaterkikker.nl

hoofd communicatie en dienstverlening: Alette Ahsmann
telefoon: 030-7210750
e-mail: alette@theaterkikker.nl

marketing: Anne-Marie Kroese en Lieke van Gurp
telefoon: 030-2347102
e-mail: annemarie@theaterkikker.nl en lieke@theaterkikker.nl

officemanager: Frans Kennes
telefoon: 030-2319666
e-mail: frans@theaterkikker.nl

financiƫle administratie: Bas Overvest en Yuhui Tu
telefoon: 030-2347101
e-mail: fa@theaterkikker.nl

hoofd kassa: Paul Alders
telefoon: 030-2347100
e-mail: kassa@theaterkikker.nl

hoofd horeca en productie, zaalverhuur: Chantal van den Broek
telefoon: 030-7210755
e-mail: chantal@theaterkikker.nl

hoofd techniek Theater Kikker/Podium Hoge Woerd: Jaap van der Woude
telefoon: 030-7210751
e-mail: jaap@theaterkikker.nl

coƶrdinator techniek Theater Kikker: Gibson Houwer
telefoon: 030-7210756
e-mail: gibson@theaterkikker.nl


terug naar boven Λ