terug <

organisatie


medewerkers


directeur: Harm Lambers
telefoon: 030-2347103
e-mail: harm.lambers@theaterkikker.nl

programmering: Jolie Vreeburg en Harm Lambers
telefoon: 030-7210753
e-mail: jolie.vreeburg@theaterkikker.nl en harm.lambers@theaterkikker.nl

hoofd bedrijfsvoering: Anke Wirken
telefoon: 030-2347105
e-mail: anke.wirken@theaterkikker.nl

hoofd communicatie en dienstverlening: Alette Ahsmann
telefoon: 030-7210750
e-mail: alette.ahsmann@theaterkikker.nl

marketing: Lieke van Gurp en Lisa van der Waal
telefoon: 030-2347102
e-mail: lieke.vangurp@theaterkikker.nl en lisa.vanderwaal@theaterkikker.nl

officemanager: Frans Kennes
telefoon: 030-2319666
e-mail: frans.kennes@theaterkikker.nl

financiële administratie: Bas Overvest en Yuhui Tu
telefoon: 030-2347101
e-mail: bas.overvest@theaterkikker.nl en yuhui.tu@theaterkikker.nl

hoofd kassa: Paul Alders
telefoon: 030-2347100
e-mail: kassa@theaterkikker.nl

hoofd horeca en productie, zaalverhuur: Chantal van den Broek
telefoon: 030-7210755
e-mail: chantal.vandenbroek@theaterkikker.nl

hoofd techniek Theater Kikker/Podium Hoge Woerd: Jaap van der Woude
telefoon: 030-7210751
e-mail: jaap.vanderwoude@theaterkikker.nl

coördinator techniek Theater Kikker: Gibson Houwer
telefoon: 030-7210756
e-mail: gibson.houwer@theaterkikker.nl


terug naar boven Λ