Hanneke van der Paardt

Hanneke van der Paardt werkte na haar afstuderen (2019, ArtEZ) samen met o.a. Jetse Batelaan, Marcus Azzini en Lizzy Timmers. Daarnaast was ze anderhalf jaar lang deel van het ensemble van Theaterhaus Jena, waar Acteursgroep Wunderbaum de artistiek leiding voerde. Terug in Nederland is ze vooral bezig met het schrijven en ontwikkelen van eigen werk.
Het werk van Hanneke is talig en transparant, met als uitgangspunt een tekst met autobiografische neigingen. De mensen op de vloer denken hard en diep na en leggen dat hele denkproces bloot door zichzelf voortdurend te bevragen, onderuit te halen en uit te lachen. Ze laat zich graag inspireren door schrijvers als Sheila Heti, Nicolien Mizee en Maggie Nelson.
Geweest

Theater
Kikker Kiest: BANG
Hanneke van der Paardt
Rauwe, persoonlijke monoloog waarin een jonge vrouw haar verstikkende angst ontrafelt en probeert te begrijpen hoe ze zichzelf weer bij elkaar kan rapen.
hoofdzaken
persoonlijk
17 september 2026

Theater
BANG
Hanneke van der Paardt
Koortsige monoloog over MDMA-dips en existentiële angst.
hoofdzaken
persoonlijk
25 oktober 2024

Theater
Kikker Stelt Voor: BANG
Hanneke van der Paardt
Koortsige monoloog over MDMA-dips en existentiële angst.
persoonlijk
hoofdzaken
03 november 2023