Theater Artemis
Herfststukjes: Ook slakken hebben wel eens haast 6+

Ook slakken hebben wel eens haast 6+ Een voorstelling in slow motion over een leven dat veel te snel gaat Heel erg je best doen. Ontzettend graag willen. Je beste beentje voor zetten. Maar wat als die beentjes ineens niet meer doen wat jij wil? Je wordt genadeloos ingehaald door een ander. Waar voor de één bijna alles makkelijk af lijkt te gaan, zit jijzelf hopeloos te klooien. Maar is het echt zo erg om langzamer te zijn dan de rest?
Drie collega’s doen hun stinkende best om kinderen welkom te heten in een splinternieuw indoor speelparadijs. Ze willen echt heel graag open. De glijbaan is gepoetst, er is live muziek voor een extra feestelijk tintje, de trampoline is gekeurd (veiligheid voor alles!). Ze zijn er helemaal klaar voor. Of toch niet?
Ook slakken hebben wel eens haast 6+ is een oefening in geduld. Hoe blijf je rustig en begripvol als het bij de ander even helemaal niet opschiet? En lukt dat ook nog als je je ergens zo op verheugt dat elke seconde eigenlijk al een uur te veel is?
Past deze datum niet? De voorstelling Ook slakken hebben wel eens haast is ook te zien bij Podium Hoge Woerd op di 21 oktober 2025.
Over Theater Artemis
Theater Artemis is een jeugdtheatergezelschap uit Den Bosch en maakt interactief en anarchistisch theater. Theater dat zich, in samenspel met het publiek, niet aan zijn eigen wetten houdt.
Credits
Regie Jetse Batelaan Spel Marjan De Schutter, Erwin Dörr, Willemijn Zevenhuijzen Live muziek Jeroen Stevens Decor Marloes en Wikke Kostuums Liesbet Swings Licht Elisabeth Kaldeway Regie-assistentie Jona Castelein
Waar je liefde voor theater begint
Herfststukjes vult jouw herfstvakantie met de leukste en mooiste jeugdtheatervoorstellingen. Theater Kikker organiseert jeugdtheater in de vakantie samen met Stadsschouwburg Utrecht, Podium Hoge Woerd, De Lieve Vrouw, Bibliotheek Utrecht, Flint, Theater de Veerensmederij en Aan de Slinger. Zo kunnen zoveel mogelijk kinderen in de provincie Utrecht beleven hoe mooi theater is.
