Vanwege de verlenging van de lockdown blijven de deuren van ons theater t/m 9 februari gesloten. Opnieuw moeten wij voorstellingen verplaatsen en/of annuleren. Dit komt hard aan bij onze medewerkers en gezelschappen, waarvan voorstellingen (weer) niet door kunnen gaan. We vragen jouw begrip en geduld als de afhandeling van de tickets even op zich laat wachten.
Pas goed op jezelf en op elkaar
Team Theater Kikker
Bambie Nul werd de opmaat voor een doorstart: in januari keert Bambie terug in Kikker onder de triomfantelijke titel Bambie is back!
In Kikker Kiest halen we in iets meer dan tien dagen acht voorstellingen terug die we zelf heel graag nog eens willen zien, uit het vorige seizoen of soms van nog langer geleden. Omdat ze prachtig zijn, betekenisrijk of gewoon ook: plezierig. Die voorstellingen delen we graag (opnieuw of voor het eerst) met jou en vieren we – inmiddels al voor de vijfde keer – de variëteit van het theater!
“Bambie kan als geen ander gezelschap veel laten gebeuren met niets. De stiltes zeggen net zo veel als de scènes met tekst of muziek.„